Vánoční koncerty foto plakát foto plakát

Pozvali jsme vás 15.12.2022 a 20.12.2022 do Dolní Lutyně a také do Rychvaldu na autorskou hru Francouzské žabí Vánoce, kterou pro vás připravili žáci literárně dramatického oboru ve spolupráci s cimbálovou muzikou Březinka a dětským sborem.

Příběh umění: Pravěk a Starověký Egyptplakát

Zveme vás na výstavu prací žáků výtvarného oboru naší školy. Vernisáž francouzského typu bude probíhat v pondělí 12.12.2022 od 15:00 do 18:00 na chodbách školy.Těšíme se na vaši návštěvu.

Mikuláš v ZUŠplakát foto

I letos jako každý rok budeme slavit sv. Mikuláše hudbou. Na obou koncertech v úterý 6.12. vám zahrají naši nejmenší žáčci z přípravných a prvních ročníků studia, koncert si určitě osobně nenechá ujít ani sám Mikuláš s andělem, kteří už mají pro děti jistě připravenou nějakou tu malou nadílku. A přijde i čert se svým pytlem na nehodné děti...ale ten zase určitě jako každý rok odejde s prázdnou.

Adventní koncertplakátfoto

V neděli 4. prosince v 16:30 vás pozveme na náš již tradiční Adventní koncert v Husově sboru v Rychvaldu. Představí se vám na něm žáci naší školy, jejich učitelé a nezanedbatelnou složku účinkujících budou tvořit také bývalí žáci, rodiče a přátelé naší školy, kteří se stali posilou našeho školního pěveckého sboru ProRadost. Ten vám pod vedením p. učitelky Lenky Černíkové Vjaclovské zpříjemní závěr koncertu, kdy si i společně zazpíváme. Těšíme se na vaši účast.

Podzmní koncertplakát foto

již tradiční Podzimní koncert našich žáků se konal 25. října 2022 v koncertním sále školy.